Blur yapın

Yönetim

GÜNEŞ TURİZM, 50 yılı aşkın bir deneyim (1968), bilgi ve birikimin Baba’dan Oğul’a taşınmasını sağlayan ve günümüz teknolojilerini kullanarak sürdüren bir kadrodur.

Bugüne kadar olan deneyimlerimiz ve atalarımızın bize verdiği en önemli mesleki öğreti;  hizmet sektöründeki kalite, sadece kullandığınız araç yâda donanım değildir.  Kalite yönetim kadrosunun tecrübesidir. Kalite Müşteri ye gösterdiğiniz ilgidir.  Bu sebeple Tamamı yüksek bilgi ve deneyime sahip uzman bir yönetim kadrosu ile butik hizmet kalitesinde müşteriye duyduğumuz ilgi ve sunduğumuz özel çözümler ile rakipsiz hizmet veriyoruz.  

Direkt yolcu memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz sayesinde, Yolcu – İdari işler – üst yönetim memnuniyet zinciri kendiliğinden gelişmiş oluyor.

Rakiplerimizden farkımız; tecrübemiz.

Bugün GÜNEŞ TURİZM markasının Kaliteli Hizmet ile eş anlamlı hale gelmesinin gururunu yaşıyoruz.

İnsana verilen değer ve istihdamın önemine inanan bizler, bu görev bilinci ve anlayışıyla daha nice başarılı hizmetleri, siz değerli müşterilerimize sunmaya olan inancımızla, ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Personel Servisi , Öğrenci Servisi, Turizm taşımacılığı, Vip Transferler ve Sürücülü Araç Kiralama Hizmetleri konusundaki ulaşım uzmanınız; GÜNEŞ TURİZM sizlere sektörünüzde başarılar diler…

Saygılarımızla.