İş takım elbiseli adamı

Sürücü ve Rehber Personelimiz

Taşımacılıkta ana prensibi ‘Önce İnsan’ olan GÜNEŞ TURİZM bu sebepten dolayı hizmet sunduğu yolcularını deneyimli, eğitimli ve yenilikçi personel ile taşımaktadır. Sürücüler uzun yıllar taşımacılık deneyimine sahip olup her açıdan görevinin sorumluluğu ile hareket etmektedir.

Şirketimizde görevli tüm sürücülerin Adli Sicil Kayıtları, Psikoteknik değerlendirme belgeleri, SRC belgeleri bulunmaktadır. Sürücülerimiz düzenli olarak güvenli sürüş ve taşımacılık konusunda eğitimler verilmektedir.  Bu eğitimler ile sürücülerin deneyimlerini arttırmaları ve sorumlu oldukları personele daha güvenli hizmet sunmaları hedeflenmektedir.

Sürücülerimiz servis esnasında belirlenen şehir hız limitlerine ve trafik kurallarına devamlı olarak uymak zorundadır.  Her sürücü, kullandığı aracın iç ve dış temizliğinden öncelikli olarak sorumludur.

Rehber personellerimiz; okul öncesi çocuklarımız ya da ilköğretim öğrencilerimiz için, araç içi düzeni sağlamak, öğrencilerimizin araçlara iniş ve binişlerinde yardımcı olmak ile görevli olup, konularında eğitimlerini tamamlamış sorumluluk sahibi kişilerdir.