back-view-backpack-boy-207697.jpg

Öğrenci Taşımacılık Hizmetleri

Öğrenci taşımacılığında sizler ve bizler için çok kıymetli olan çocuklarımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine emniyetli, güvenli ve titiz bir şekilde ulaşımını sağlamaktayız.
“Gün nasıl başlarsa öyle biter” mantığı ile gününün en güzel şekilde başlaması tek amacımız. Onlara hayatı yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için, trafik bilincinin ve sorumluluğunun aşılanması amacıyla davranışlarıyla örnek, trafik kural ve usullerine birebir uyan bir sürücü kadrosu ile çalışmaktayız.
Öğrenci servisleri servis hizmetleri arasında en önemlisi ve sorumluluğu en büyük olanıdır. Bu nedenle firmamızda okul servisi alanında hizmet vermekte olan kaptan şoförlerimiz ve taşeronlarımız çok daha büyük bir özenle seçilmekle kalmazlar, yolda karşılaşabilecekleri her türlü sorunla baş etmek açısından da ciddi bir eğitimden geçirilirler. Çocuk ve genç psikolojisi hakkında bilgilendirdiğimiz kaptan şoförlerimize karşı karşıya bulundukları stresle baş etme yöntemleri hakkında da düzenli eğitimler verilir. Ayrıca taşıdıkları o büyük sorumluluğun bilinci ile tüm şoför arkadaşlarımız gibi öğrenci servislerinde çalışan şoförlerimiz de ileri düzey ve defansif sürüş eğitimine sahiptirler.
Öğrenci Taşıma Yönetmeliği, Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Karayolları Trafik Kanunu şartlarına uygun servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Araçlarımız 5 yaşından küçüktür ve her türlü bakımları zamanında yapılmaktadır. Her gün iç ve dış temizlikleri yapılmakta, öğrencilerin sağlığa uygun bir ortamda yolculuk yapması sağlanmaktadır. Araçlarımızı GPS – Araç Takip Sistemiyle takip etmekteyiz. Ayrıca hizmet verdiğimiz eğitim kurumu veya veliler de şifre alarak araçlarımızı takip edebilmektedir.
Geleceğinizi emanet ettiğiniz çocuklarınızı, eğitimsiz servis şoförlerine emanet etmeyiniz. GÜNEŞ TURİZM olarak, yarım asra yaklaşan bilgi ve tecrübemizi değerli yavrularımızın güvenle seyahat edebilmesi için seferber etmiş bulunuyoruz. En değerli varlıklarınızı en son teknoloji ürünü programlarımız, eğitimli kadromuz ve modern araç filomuz ile taşırken gözünüz arkada kalmasın..