otobüs Yolcular

Personel Taşımacılık Hizmetleri

Her biri kendi sektöründe lider konumda olan birçok özel ve kamu kuruluşuna taşıma hizmetini, güvenli, konforlu ve zamanında hizmet anlayışı ile gerçekleştiriyoruz.

Güvenli ve konforlu bir yaşam her alanda herkesin en önemli ihtiyacıdır. Öğrenci ve personel servis taşımacılığı hizmetlerinde de güvenlik ve konfor birinci önceliktir.

Günümüz şartlarında büyük şehirlerin en büyük sorunlarından biri zaman ve trafik. GÜNEŞ TURİZM olarak müşterilerimizin güzergâh çalışmalarını zaman ve güvenlik analizleri en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor ve yönetiyoruz.

Karayolları taşımacılığı yönergelerine uygun tam teminatlı sigortalı araçlarımızla personel servisi taşımacılığı alanında minimum risk, yüksek konfor ve zamanında ulaşım sağlıyoruz. GÜNEŞ TURİZM çalışanları, eğitimli, tecrübeli kadrosuyla personel taşımacılığı konusunda siz değerli müşterilerinin çözüm ortağı olarak hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Personel servisi araçlarımızın tümü GPS – Araç Takip Sistemi ile takip edilmektedir. Ayrıca şifre alan müşterilerimiz de servis araçlarımızı çevrimiçi olarak takip edebilmektedir.

Kullandığımız teknoloji sürücülerimizin hız ihlali, ani durma, ani kalkma veya savrulma gibi hatalarını takip etmeye olanak sağladığından minimum sürüş hatası ile sizlerin güvenle taşınmasını sağlıyoruz.

Güvenli, konforlu ve zamanında servis hizmetiyle personelinizin iş verimliliğini arttırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gelişmiş teknolojiden faydalanan eğitimli uzman kadromuzla, personelinizin tam zamanında işbaşı yapabilmesi ve mesai bitiminde güvenle evine dönebilmesi için hizmetinizdeyiz..