Hizmetlerimiz

Tecrübemiz, avantajınızdır.

Personel Taşımacılık Hizmetleri

Her biri kendi sektöründe lider konumda olan birçok özel ve kamu kuruluşuna taşıma hizmetini, güvenli, konforlu ve zamanında hizmet anlayışı ile gerçekleştiriyoruz.

otobüs Yolcular
back-view-backpack-boy-207697.jpg

Öğrenci Taşımacılık Hizmetleri

Öğrenci taşımacılığında sizler ve bizler için çok kıymetli olan çocuklarımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine emniyetli, güvenli ve titiz bir şekilde ulaşımını sağlamaktayız.

Turizm Taşımacılık Hizmetleri

Şehir içi ve şehir dışına düzenleyeceğiniz; toplantı, konferans, kongre, fuar, sergi ve seminer, bayi toplantısı, davet ve oldukça kapsamlı olan özel organizasyonlarınızda A’dan Z’ye araçlarımız ve uzman kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Tour Bus
arabada politikacı

VIP Taşımacılık Hizmetleri

Şirketimiz yurt dışından veya yurt içinden gelen misafirlerinize ya da üst düzey yöneticilerinize özel araçlarla ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır.

Araç Kiralama Hizmetleri

Araç kiralama alanında da farklılığımızı göstererek sizlerin ihtiyacı olan binek/ticari her tür aracı taleplerinize uygun olarak dizayn edip hizmetinize sunmaktayız. GÜNEŞ TURİZM firmanızın ihtiyacı olan araçları kısa yada uzun dönem kiralama yöntemi ile iş akışınızda fazladan hacim yaratan süreç ve maliyetleri üstlenerek sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Parked Araba